Bonprix spełnił mój American Dream!

~ We współpracy z bonprix.pl~

Kojarzycie te amerykańskie kampanie reklamowe, na których dziewczyny prezentują ubrania pozując na boiskach do koszykówki? Dzięki marce Bonprix, mi również udało się taką wykonać. Może nie jest ona tak efektowna jak tamte, ale i tak jestem bardzo z niej dumna!

Biały T-shirt to “must have”, w każdej kobiecej szafie, wiedzą to na pewno Wszystkie moje czytelniczki, bo powtarzam to tutaj do znudzenia. Co więc wyróżnia tą koszulkę, czego nie mają pozostałe? Posiada najmodniejsze w tym sezonie gorsetowe wiązanie, które nie tylko doda charakteru Twojej stylizacji, ale również wyróżni ją spośród tysiąca innych białych koszulek. Chociaż to bluzka “robi” cały efekt, dodałam do niej spodnie w poziome paski, które optycznie wydłużają nogi. Nie chciałam jednak, aby był to typowy look sportowy, dlatego wybrałam właśnie te spodnie. Do tego przewiewne sneakersy w oryginalnym kolorze, które idealnie uzupełniają całą moją stylizację.

Dodatki! To one odgrywają tutaj bardzo ważna rolę i sprawiają, że ta stylizacja prezentuje się jak z amerykańskiego snu. Duży męski zegarek, biżuteria oraz okulary, to wszystko połączone ze sobą daje właśnie taki efekt:

T-shirt – bonprix <kup tutaj>| spodnie – ZARA | buty – bonprix <kup tutaj> | okulary – Sinsay

biżuteria – H&M | zegarek – Fossil

photo. Grzesiu

Zobacz również

2 komentarze

    1. Cieszę się, że Ci się podoba 🙂 Tego dnia było tak ciepło, że o bejsbolówce nawet nie pomyślałam, ale masz racje z nią też wyglądałoby ekstra!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.