Bronzer theBalm BAHAMA MAMA, warty swojej ceny?

Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją bronzera theBalm o nazwie “BAHAMA MAMA”. Bardzo dużo słyszałam o tym bronzerze, ale nigdy nie zdecydowałam się na jego kupno, aż dostałam go w prezencie. Czy warto go kupić? Czytajcie dalej!

Jak go rozpoznać? Czy ten odcień nie będzie dla mnie za ciemny? 

Bronzer zamknięty jest w zgrabnym tekturowym opakowaniu z piękną grafiką. Trzeba przyznać, że sam design produktu już zachęca do jego kupna! Po otwarciu opakowania naszym oczom ukazuje się bronzer, co jako 1 rzuciło mi się w oczy, że kolor jest dość ciemny. Jeżeli chodzi o tonację to jest ona i ciepła i zimna (nie sądziłam, że jest to w ogóle możliwe, ale jednak) dzięki czemu bronzer nada się zarówno do konturowania jak i do ocieplenia twarzy. Jego pigmentacja jest wręcz powalająca i zdecydowanie trzeba się nauczyć z nim pracować (moim zdaniem lepiej sprawdzą się do niego duże, puchate pędzle), jednak jak już to zrobimy efekt jest piorunujący! Najbardziej podoba mi się to, że możemy nim osiągnąć zupełnie różne efekty – od naturalnego wzmocnienia rys twarzy do naprawdę konkretnego konturowania a’la Kim Kardashian. Największym plusem tego bronzera niewątpliwie jest jego trwałość, trzyma się nienaruszony cały dzień.

Przechodząc do minusów zdecydowanie CENA, która waha się od 70-100 zł.  Czy warto go kupić? Na pewno jeżeli jesteś makijażowymi freakami warto mieć go w swojej kosmetyczce, tym bardziej jeżeli malujecie też inne osoby, gdyż jest to bronzer na tyle uniwersalny, że sprawdzi się na każdym. Jednak myślę, że super bronzery można dostać np. w Inglocie, w cenie dwukrotnie mniejszej, więc to już zależy od was ile pieniędzy jesteście w stanie przeznaczyć na kosmetyki, ja bardzo się cieszę, że otrzymałam go w prezencie, bo myślę, że z własnej kieszeni nie zdecydowałabym się na jego kupno, właśnie ze względu na cenę, jednak jak raz użyłam jestem pewna,że zostanie ze mną na dłużej!

A Wy macie już ten bronzer w swoich kosmetyczkach? A może macie innych ulubieńców wśród produktów theBALM? Dawajcie znać!

BRONZER MOŻNA KUPIĆ STACJONARNIE W DOUGLASIE <klik> lub taniej w różnych drogeriach internetowych, np. MINTISHOP <klik>

Tekst: Agata

Grafiki: Ola

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.