Cosy & Warm, czyli poradnik jak przetrwać jesień

~We współpracy z Tissu~

 

 

 

 

 

Kiedy na dworze robi się coraz zimniej zwyczajnie przestajemy zwracać uwagę na to, co na siebie ubieramy. Przestają interesować nas trendy, na które latem tak bardzo zwracaliśmy uwagę, a zdarza się nawet, że nie zwracamy uwagi na to co na siebie zakładamy.  Jedyne, co nas interesuje to to, aby było nam ciepło. Czy nie mam racji? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie zapominajmy o tym,  że jesienią też możemy wyglądać i przede wszystkim czuć się modnie. To, że jest zimno nie oznacza, że cały ten okres musimy spędzać w jednym, wyciągniętym swetrze lub cieplutkich emu (które ja osobiście uwielbiam). Wystarczy tylko zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów Naszej codziennej garderoby, a ubieranie w tym najtrudniejszym okresie z dnia na dzień stanie się przyjemniejsze 🙂

 

 

 

 

 

 

1. Ubieraj się na cebulkę, czyli warstwowo. Zamierzasz ubrać lżejszą kurtkę? Pamiętaj, aby założyć jednak pod nią ciepły sweter lub golf, który ochroni Twoją szyję przed zimnem.

2. Przyznajcie, że jesień w sklepach bywa monotonna?  To właśnie w tym okresie w sklepach pojawia się najwięcej ubrań w ciemnych, przytłaczających kolorach jak: czarny, szary, bordo czy granat, które mimo wszystko uwielbiamy 🙂 Moja rada. Eksperymentuj! Tej jesienni bardzo modna jest biel, czerwień oraz zgniła zieleń.

 

 

 

 

 

 

 

3. Trendy zmieniają się w mgnieniu oka, a Ty nie masz zamiaru co rusz wymieniać swojej garderoby? Wcale się nie dziwię, bo jest to wręcz nierealne. Inwestuj w ubrania ponadczasowe, a ubrania, które po pewnym czasie Ci się znudziły spróbuj  samodzielnie zmienić. U mnie było tak na przykład z oversizową bluzą, którą kupiłam kilka sezonów temu w Zarze. Nie ukrywam, zwyczajnie mi się znudziła. Zainspirowana pokazami przyszyłam na rękawach bluzy czerwone lampasy, które są o 10 cm dłuższe niż rękaw. W ten sposób uzyskałam nową bluzkę niczym z paryskiego tygodnia z mody. PS Od zeszłego tygodnia takie same bluzy z czerwonym lampasami można kupić w Zarze. Hmm… Chyba wyznaczam trendy 😛

płaszcz – H&M sweter, spodnie – Tissu <kup tutaj> czapka – Reserved buty – Lidl x Heidi Klum

photo. Grzesiu

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.