Czas na Domowe SPA! Top 4 maseczki dostępne w Rossmannie

CZEŚĆ DZIEWCZYNY!

Na pewno znacie takie dni, kiedy makijaż na twarzy wygląda źle, włosy się nie układają, a skóra wygląda na zmęczoną. Może oznaczać to tylko jedno: CZAS NA DOMOWE SPA!

Na pewno każda z Was ma w swoim tygodniu taki dzień kiedy urządza sobie taki dzień, kiedy maluje paznokcie, robi peeling ciała, nakłada serum itd. Żadne domowe spa nie może się oczywiście odbyć bez maseczek do twarzy, dziś właśnie o tym! Chcę polecić Wam moje „must-have” jeżeli chodzi o maseczki. Skupię się na jednorazowych maseczkach z Rossmanna, dostępnych dla każdego.

Moim ulubieńcem od wielu lat są maseczki marki Ziaja, (CENA 1,69 zł) zarówno nawilżająca jak i oczyszczająca. Ta pierwsza doskonale nawilża naszą skórę, dając przy tym efekt gładszej skóry, zaś ta druga to idealne oczyszczenie z wszelkich niedoskonałości, zaskórników itp., sięgam po nie najczęściej.

Ostatnio odkryłam też skarb jakim są maseczki HYDRO BOOSTER Bielenda (CENA 2,79 zł). Są 2 rodzaje maseczek z tej serii: żelowa maseczka ultra nawilżająca i normalizująca-matująca. Obie są genialne i stały się moimi nowymi ulubieńcami. Pachną obłędnie, maseczki dają przyjemne uczucie chłodzenia, długotrwale nawilżają, pozostawiając przy tym skórę ładnie zmatowioną i ujednoliconą. Ich zdecydowanym plusem jest łatwość zmywania, gdyż maseczka nie ma koloru.

Mówiąc o maseczkach nie można nie wspomnieć o tych najpopularniejszych ostatnimi czasy maseczkach w płachcie. Testowałam ich całkiem sporo, ale w pamięci pozostała mi przede wszystkim jedna – GARNIER Moisture + Aqua Bomb (CENA 8,99 zł), maska kompres super nawilżenie i wygładzenie. Ta forma maseczek jest zdecydowanie najwygodniejsza, bo nie musimy nic zmywać po ściągnięciu płachty z twarzy, wystarczy wklepać resztki produktu w skórę. Naprawdę fajnie odświeża, nawilża i wygładza skórę, w pełni spełnia obietnicę producenta. Jeżeli chodzi o te maseczki są jeszcze inne rodzaje, jednak ta ma zdecydowanie najlepsze działanie.

Ostatnią już maseczką wartą polecenia jest według mnie maseczka AA Multi Maska, oczyszczenie + nawilżenie (CENA 4,99zł), od pozostałych wyróżnią ją przede wszystkim forma, bo w saszetce mamy 2 różne maseczki jednocześnie! Producent na opakowaniu zaleca gdzie nakładać którą. To chyba pierwsza maseczka tego typu jaką testowałam i jest to naprawdę świetne rozwiązanie. maseczka pomaga usunąć niedoskonałości skóry, tam gdzie to konieczne, zaś tam gdzie skóra potrzebuje nawilżenia maseczka właśnie to jej dostarcza.

Buziaki!

Tekst: Agata

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.