Czy słyszałaś już kiedyś o sklepie stacjonarnym Zalando?

O sklepie internetowym – Zalando <link tutaj> musiałaś słyszeć już zapewni nie raz! Bo która z Was nie zna jeszcze słynnego hasła “…aż 100 dni na zwrot”.W dzisiejszych czas nie wyobrażamy już sobie jak by to było, gdybyśmy nie mogli robić zakupów przez internet. Łatwe i wygodne. Ale czy słyszałaś już gdzieś wcześniej o sklepie stacjonarnym Zalando? Chociaż oficjalnie nazywa się Outlet Zalando i mieści się wyłącznie w trzech największych miastach w Niemczech (Berlinie, Kolonii i Frankfurcie), odwiedzają go turyści z całego świata.

Dlaczego warto odwiedzić Outlet Zalando?  

W ich sklepach znajdziesz nie tylko stare kolekcje marek, ale również obecne. Oczywiście aktualnych kolekcji jest dużo mniej i występują najczęściej w pojedynczych sztukach, mimo to można znaleźć tam perełki w dużo niższych cenach niż na stronie internetowej. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

Cały sklep podzielony jest na dwa piętra. Znajdziesz w nim obuwie (damskie, męskie oraz dziecięce), ubrania (w tym również ubrania sportowe oraz stroje kąpielowe) oraz akcesoria (torby, zegarki, paski, biżuterię). Przykładowo pasek G-Star (męski) kosztuje tam ok. 10 Euro, ceny butów sportowych zaczynają się  już od ok. 12 Euro, a wybrane ubrania kosztują nawet 3 Euro.

Myślę, że już więcej nie muszę dodawać 🙂 Po prostu jeśli następnym razem będziesz w Niemczech koniecznie odwiedź jeden z ich sklepów!

sukienka – ZARA | torebka – Gucci | buty – Vagabond

photo. Grzesiu

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.