DESIGN: X-MAS DECO

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia najpiękniejszy okres w roku. Na ten czas wracamy do rodzinnych domów, gdzie spędzamy czas z rodziną, pieczemy pyszne smakołyki oraz dekorujemy nasze mieszkania, a wszystko po to, żeby chociaż na chwilę poczuć magię tych niezwykłych Świąt. Pomimo tego, że na dworze nie ma śniegu nie zapominamy o świątecznych hitach i świeżej, pachnącej choince.

Top 5 X-MAS hits:

  1. Chris Rea – Driving home for Christmas
  2. Wham! – Last Christmas
  3. Anna Karwan – What the world needs now
  4. Ariana Grande – Santa Tell Me
  5. Michael Bublé – Jingle Bells (Feat. The Puppini Sisters)

Dekorowanie – należy do moich ulubionych zajęć. Godzinami mogłabym stroić mieszkanie i zmieniać ustawienia mebli. Oczywiście nie wydając przy tym kroci! Moje ulubione dekoracje tej zimy? Oczywiście bezprzewodowe lampki oraz papierowe gwiazdy, które świetnie sprawdzają się w roli lampionów. Poznajcie kilka łatwych sposobów na udekorowanie swojego mieszkania, prezentów oraz stołu podczas Świąt. Myślę, że będziecie zachwyceni tak samo jak ja!

PS Pamiętajcie, żeby po rozpakowywaniu prezentów nie wyrzucać wstążek oraz resztek ozdobnych papierów, te wszystkie drobiazgi warto zachować, aby później ponownie je wykorzystać

jemiola

stol-2wianek-2swiece

prezent-3stol

choinkaoh-deer

swiece-1choinka-2gwiazda

homestar

a729e8640bfcc1e8729ecd33605b90f0prezent-2home-1

swiece-1ca5c0774264e2b04be6ab433a04ef6fc

https://pl.pinterest.com/modernfashionol/x-mas/

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.