Dlaczego tak bardzo boimy się nosić dzwony?

“To, co masz na sobie, świadczy o tym, jak prezentujesz się światu, a już zwłaszcza dziś, kiedy kontakty ludzkie są, a zaraz ich nie ma. Moda to żywy język.”

MIUCCIA PRADA

Wkładając dzwony nawet w większym Polskim mieście przygotuj się na to, że na pewno przyciągniesz wzrok wielu osób i…albo zostaniesz przez nich skrytykowana, albo…trafisz na osobę, która zna się na modzie i pochwali Twoją stylizację. (obecnie nikt poza fashion freakami już ich nie nosi) Dlaczego tak bardzo boimy się je zakładać? W sieciówkach i nie tylko od pewnego czasu, aż roi się od dzwonów w różnych długościach, kolorach i fasonach. Dlaczego więc wciąż kupujemy kolejną parę czarnych rurek lub klasycznych jeansów? – Są ponadczasowe!  To prawda, ale warto zainwestować w chociaż jedną parę dzwonów. Lubisz klasyczne jeansy? Wybierz dzwony w tym samym fasonie! Gwarantuje Ci, że po 2-3 nałożeniu na pewno się do nich przekonasz! W stolicy Szwecji ok. 62% kobiet zakłada je prawie każdego dnia.

Nie jesteś przekonana, ale jednak chciałabyś spróbować jak wyglądałabyś w dzwonach? Zajrzyj do Tissu <link tutaj>, znajdziesz tam całą półkę dzwonów w różnych fasonach (dostępne rozmiary 36-42)

Wskazówka 🙂 Lampasy, czyli pionowe paski z boku spodni optycznie wydłużają nogi.

kurtka – Soyaconcept (Tissu) bluza – Jackpot T-shirt – DIESEL

spodnie, torba, kapelusz – ZARA naszyjnik – no name buty – Apia

photo. Grzesiu

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.