Idealna sukienka na jesień – gdzie taką znaleźć?

~We współpracy z Bonprix~

Jesień wcale nie musi być taka nudna, szczególnie jeśli w czasie jej trwania postawisz na ubrania nie tylko praktyczne i ciepłe, ale również ciekawe pod względem koloru i formy. W ten sposób poprawisz sobie nie tylko jesienny humor, ale również wyróżnisz się na “szarych” ulicach miasta.

Ja tej jesieni postawiłam na sukienkę w kwieciste wzory. W poszukiwaniu idealnej sukienki na jesień pomógł mi znany już Wam sklep internetowy Bonprix. Dzięki nim w szybkim tempie otrzymałam piękną sukienkę. Co ważne jest ona dobrej jakości i co na pewno Cię ucieszy w niskiej cenie. A przecież nic bardziej nie cieszy kobiety, niż ubrania wykonane z dobrej jakości materiałów i w dodatku w dostępnej dla nas cenie.

Jak ją nosić?

Sukienki tej długości są moimi ulubieńcami w szafie. Na co dzień najchętniej zakładam do nich moje ulubione botki i długi płaszcz do tego duża torba i gotowe. Natomiast wieczorami botki zamieniam na długie kozaki, a dużą torbę na tą w wersji mini. Niestety musicie mi uwierzyć na słowo, że w wersji wieczorowej prezentuje się równie fenomenalnie, co w wersji casualowej.

płaszcz – Michael Kors | sukienka – Bonprix <kup tutaj> | kolczyki – Tous

 torebka – Gucci | buty – Vagabond

photo. Grzesiu

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.