JAK POZBYĆ SIĘ CELLULITU W KILKA DNI!

~We współpracy z Bonprix~

Cellulit – każda z nas wie co to jest i pewnie choć raz w życiu podjęła walkę ze skórką pomarańczową.

Sposoby najbardziej znane to dieta, ruch, dużo wody, a w bardziej rozszerzonych wersjach – kremy, maseczki, wrappingi. Ale o ile dobrze znam siebie i kobiety ogółem, coś zawsze potrafi wybić z rutyny i systematyczności, a cellulit jest na tyle niedobry i zawsze szybciutko wraca, o ile w ogóle znika za sprawą wyżej wymienionych zabiegów.

Nie będę Wam mówić jak wytrzymać na diecie czy regularnie trenować. Odkryłam sposób na skuteczne pozbycie się cellulitu – brzmi jak kiepska reklama z internetu, wiem. Ale na szczęście nią nie jest, a to za sprawą bańki chińskiej. Dzięki masażom można pozbyć się cellulitu lub zmniejszyć jego widoczność w znacznym stopniu, niezależnie od treningu czy diety. Bańkę lub zestaw baniek można bez problemu kupić w aptece, to koszt około 30 złotych. Używając bańki raz dziennie, pierwsze efekty pojawiają się po około tygodniu. Muszę ostrzec, że pierwsze masaże mogą okazać się bolesne, trzeba się do nich przyzwyczaić. Jednak wytrzymałość i zdeterminowanie pozwolą znacznie zmniejszyć widoczność skórki pomarańczowej, w okresie miesiąca. Jeśli obudziłyśmy się tydzień przed urlopem i migiem potrzebujemy efektów możemy podwoić liczbę masaży lub zwiększyć ich długość.

Uzyskanie jędrnej skóry można przyspieszyć stosując balsamy do ciała oparte na tłuszczu kokosowym i stosując peelingi kawowe (przy okazji można wykorzystać fusy po porannej kawie). Efekty pojawią się w mgnieniu oka, a Ty swobodnie będziesz mogła prezentować się na plaży. Trzymam za Was kciuki!

cellulit

cellulit

 

 

1 Bonprix <kup tutaj> | 2 Bonprix <kup tutaj> | 3 Bonprix <kup tutaj> | 4 Bonprix <kup tutaj>

strój – Bonprix <kup tutaj> | chusta – Benetton | okulary – H&M | klapki – Lidl

photo.: Ela

tekst: Ola

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.