JAK OPTYCZNIE WYDŁUŻYĆ SOBIE NOGI?

plaża

Cześć, dzisiaj chciałabym zaprezentować Ci kilka prostych trików, dzięki którym nasze nogi będą wyglądały na znacznie dłuższe, a Ty będziesz prezentowała się bardzo korzystnie 😉 Chcesz wyglądać świetnie na zdjęciach, ale nie zawsze Ci to wychodzi? Ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Co ważne zrobimy to bez pomocy komputera. Uprzedzam, nie będzie tu żadnego sztucznego pozowania, chodzi o to, abyś prezentowała się naturalnie.

Trik numer 1

Włóż jeden bok koszulki/koszuli/swetra w spodnie lub spódnice. W ten oto sposób odsłonisz cześć swoich nóg przez co wydadzą się one dłuższe. Spokojnie ta rada działa również dla tych osób, które na co dzień borykają się z problemem masywnych ud i wolą tuszować je dłuższą bluzką lub tuniką.

Trik numer 2 (zdj. numer 4)

Stajemy pod delikatnym kątem, w lekkim rozkroku. Nasza sylwetka będzie prezentowała się wtedy zdecydowanie lżej. Wyobraź sobie, że kiedy łączymy nogi aparat dodaje nam dodatkowe kilogramy, a tego chcemy uniknąć.

Trik numer 3

Zdjęcie od dołu. To właśnie, dzięki takim zdjęciom nasze nogi prezentują się na dużo dłuższe, niż są w rzeczywistości. Pamiętaj również o tym, aby się nie garbić. Zdjęcia w takiej postawie dodają zbędne kilogramy 🙁

Trik numer 4

W przypadku kiedy siedzimy lub opieramy się o ścianę musimy pamiętać o tym, aby noga od strony fotografa była wyprostowana (druga noga może być ugięta). To właśnie w tej pozycji nasza sylwetka prezentuje się najlepiej 🙂 Trik ten dotyczy zarówno zdjęć wykonywanych w miejscu jak i w ruchu.

Trik numer 5

Jeśli na co dzień chodzisz w płaskich butach to stań delikatnie na palcach. Dlaczego? Sama zapewne wiesz jak dobrze wyglądają nogi w butach na szpilkach, ten sam efekt uzyskasz stając na palcach.

Mam nadzieję, że moje triki Ci się przydadzą i chętnie będziesz z nich korzystać 🙂

plaża

sweter – Tissu | spodnie – Oysho | okulary – H&M | buty – Fila (Tk Maxx)

plaża

plaża

plaża

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.