Jak łączyć wzory?

~We współpracy z Bonprix~

Jak łączyć wzory i czy to w ogóle możliwe? – jest to zdecydowanie jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań

Łączenia kolorów jest łatwizną w porównaniu do często bardzo problematycznych wzorów. Jeśli jednak zapoznasz się z podstawowymi zasadami i zaufasz swojej intuicji to już nigdy nie powinnaś mieć z nimi problemu.

  1. Po pierwsze zorientuj się jakie kolory występują na ubraniach, które chcesz połączyć.
  2. Określ, które odcienie mogłyby do nich pasować. Pamiętaj, że czerń i biel to zawsze dobry wybór. Jeśli masz już w głowie pasujące do siebie barwy zacznij poszukiwania drugiego wzoru. Nie zapomni, aby kierować się analizą kolorów – dopasuj pierwszą rzecz do drugiej.
  3. Wielkości wzoru odgrywa ważna rolę! Dwa drobne graficzne printy w dodatku w zbliżonych do siebie barwach, sprawdzą się zawsze. Ta zasada nie spełnia się jednak w przypadku dużych, malowanych wzorów oraz geometrycznych nadruków, które zwyczajnie będą się ze sobą gryźć.

Jeśli już zaznajomiłaś się z najważniejszymi zasadami spójrz na stylizację poniżej. Zarówno na marynarce jaki i na sukience powtarzają się dwa kolory: biel i czerń. Co więcej, kropki na sukience są bardzo delikatne, dzięki czemu po połączeniu z kraciastą marynarką, mój zestaw pozostaje spójny.

Masz ochotę też się tak ubrać? Kup wybrane rzeczy już dziś na Bonprix <przejdź do strony>:

sukienka <kup tutaj> | naszyjnik <kup tutaj> | torebka <kup tutaj>

płaszcz <kup tutaj> | buty <kup tutaj>

marynarka – Tissu | sukienka – Bonprix <kup tutaj> | naszyjnik – Bonprix <kup tutaj>

torebka – Bonprix | buty – Renee <kup tutaj>

photo. Grzesiu

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.