Jeans od stóp do głów- jak go nosić?

Za oknami wiosna, choć u mnie to już zdecydowanie lato. Pogoda rozpieszcza, temperatura sięga nawet 25 stopni, nic tylko uciekać na plażę. Niestety ja dalej walczę z przeziębieniami, które ciągną się za mną już od grudnia…w przerwie pomiędzy badaniami przerabiam zdjęcia z ostatnich wyjazdów, piszę pracę licencjacką i zastanawiam się jakie wpisy najbardziej lubicie.

Ostatnio podczas rozmowy z jedną z Was zrozumiałam, że wcale nie lubicie jak rozpisuję się na temat pokazów mody, znanych projektantów i nowinek prosto z wybiegów. Zamiast tego oczekujecie bardziej praktycznych porad, które sprawią, że z łatwością będziecie tworzyły swoje stylizacje. Postaram się to zmienić! 

Jak sami widzieliście na Instagramie, ostatnio dużo podróżowałam. W zeszłym tygodniu odwiedziłam Warszawę, a kilka dni później Niemcy. Zaraz po powrocie spotkaliśmy się na Targach Vintage w 100czni, które uważam za naprawdę udane i zdecydowanie jedne z najfajniejszych w Trójmieście. Jeśli nie mieliście okazji odwiedzić nas w stoczni to żałujcie, bo było r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-i-e!

Uwielbiam wyjazdy do stolicy, które za każdym razem mega motywują mnie do pracy nad blogiem. Przed każdym wyjazdem przygotowuję sobie listę miejsc, które chciałabym odwiedzić (zazwyczaj są to miejsca, które znam z Insta) i sprawdzam jak prezentują się w rzeczywistości. Oczywiście wyjazd jest również świetną okazją do zakupów. Pomimo tego, że obecnie większość sklepów znajdujących się w Warszawie mieści się również w Trójmieście, to nie wszystkie z nich posiadają ten sam asortyment. Tym razem odpuściłam sobie zakupy w Warszawie i zaszalałam w Niemczech.

Total Denim Look, czyli jeans do stóp do głów. Powiem Wam szczerze, że zawsze bałam się tego połączenia. Łatwo można je przekombinować i zwyczajnie popsuć. W tworzeniu tego typu zestawów warto pamiętać, aby góra była jaśniejsza od dołu (lub obie części w tym samym kolorze jak u mnie). Dlaczego? Po pierwsze spodnie typu – jasny jeans pogrubiają, każdego bez wyjątku. Po drugie unikaj białych wytarć na udach. Jest to już niemodne i doda Ci zbędnych kilogramów. A tego chcemy uniknąć!

Jak sami widzicie wybrałam spodnie z wysokim stanem, do których dobrałam bluzkę a’la crop top. Za pomocą czarnego paska podkreśliłam talię, a na górę założyłam oversizową katanę (r.44) oraz białe trampki, dzięki którym czułam się swobodnie w tej stylizacji. Na koniec okulary, bez których nie wyobrażam sobie słonecznych dni. I gotowe! Łatwe do powtórzenia? Dajcie znać!

katana – <kup tutaj> | spodnie –  <kup tutaj> | bluzka – <kup tutaj> | pasek – <kup tutaj>

kurtka – Wrangler | bluzka z dł. rękawem – Tissu <kup tutaj

spodnie – Tissu | pasek – Stradivarius | buty – Lidl x Heidi Klum

photo. Wiktoria

Szafa inspiracji.pl

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.