Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy na pokazie MMC SS17

Projektant: MMC Ilona Majer, Rafał Michalak

Miejsce: Nocny Market, ul. Towarowa 3, Warszawa

Reżyser pokazu: Katarzyna Sokołowska

Gdzie Warszawa spędza wolne weekendy? Oczywiście w najbardziej “hot” miejscu, czyli na Nocnym Markecie. Jedno z najbardziej popularnych miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy zamieniło się na jeden wieczór w wybieg. A to wszystko za sprawą duetu MMC oraz ich najnowszej kolekcji na jesień-zima 2017, w której wciąż zahaczają o uniseks. Nie martwcie się! Od ostatniego pokazu duetu sporo się pozmieniało, dlatego warto przejrzeć ich obecne propozycje. Co do gości… Również tym razem na pokazie słynnego duetu nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie pozowały na ściance. Kto popełnił wpadkę, a kto zachwycił nas swoją stylizacją? Po raz pierwszy tutaj sprawdzam i oceniam! Zaglądajcie niżej:

Joanna Horodyńska

8/10

Super modne w ostatnim czasie monochromatyczne zestawienia. Puchowa kurtka z najnowszej kolekcji MMC oraz tunika/sukienka w tym samym pudrowym kolorze. Bardzo trendy! Jedyną rzeczą, która do mnie nie przemawia w tym zestawieniu są bardzo ciężkie buty. Pomimo wszystko Pani Joanna jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie i z tym każdy musi się zgodzić.

Julia Wieniawa

6/10

W tym zestawieniu wszystko jest “modowo poprawnie”, ale mimo wszystko cały czas coś mi przeszkadza. Piękna koszula z najnowszej kolekcji MMC, lakierowane spodnie, szpiczaste buty… Julia na siłę chce dodać sobie trochę lat.

Natalia Klimas

10/10

Najlepszy przykład na to, że nie trzeba wiele kombinować, żeby wyglądać fajnie. Koszula/kimono od duetu MMC do tego czarny dół. Całości charakteru dodają długie, wyraziste kolczyki oraz czerwone usta. Zestaw idealny!

Małgorzata Rozenek

9/10

Po obejrzeniu kilku odcinków “Azja Express” mam słabość do tej Pani… Elegancko, ale na luzie, czyli to co lubię najbardziej. Co zmieniłabym w tej stylizacji? – Buty. Postawiłabym na spili, oczywiście ze szpicem w delikatnym różowym kolorze.

Ada Fijał

3/10

Nic mi tu nie pasuje. Asymetryczna kamizelko-sukienka sama w sobie jest naprawdę fajna, ale wyglądałaby zdecydowanie lepiej na kimś wyższym. Buty – super, ale nie w tym zestawie. Do tego szeroka, przytłaczająca bransoletka. Zdecydowanie za dużo tu wszystkiego!

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.