Pierwsza Kolekcja Brytyjskiej It-Girl Alexy Chung

To zdecydowanie nie był jej debiut! Brytyjska it-girl, była modelka i prezenterka już wcześniej nawiązywała kolaboracje z takimi markami jak Marks&Spencer, czy Madewell. Czy to właśnie one skłoniły ją do stworzenia własnej, autorskiej marki? Wśród propozycji marki Alexachung znajdziemy, aż 150 rzeczy. Czy warto je sprawdzić i, co najważniejsze, ile za nie zapłacimy? Już dzisiaj tylko na szafainspiracji.pl.

W debiutanckiej kolekcji Chung dostrzegamy elementy jej osobistego stylu – znajdziemy w niej sporo mini-spódniczek, pantofelków w stylu retro, dzianinowych sukienek midi, topów o fasonie polo, krótkich sukienek w stylu lat 60. czy garniturów, zarówno w monochromatycznej, pastelowej wersji, jaki i bardziej szalonej, w różowo-bordowe pasy. Tak jak wspomniałam wyżej kolekcja składa się z ponad 150 elementów, idealnych zarówno na dzień, jak i na różnego rodzaju wieczorne okazje. „Zawsze jestem przywiązana do tradycji”, mówi o swoich projektach Alexa, „dlatego chciałam, aby ta marka była tradycyjna… Ale też dziwna. Zaskakująca”.

 

Wszystkie ubrania i dodatki są już dostępne do kupienia na stronie Alexachung.com oraz na Style.com. Ceny? Tak jak się spodziewałam – zawyżone: za skórzaną mini sukienkę zapłacimy ponad 1000 funtów, za koszulę prawie 200, za satynowe sandały na platformie 340, z kolei koszt dżinsowych ogrodniczków to ponad 300 funtów. Czy w dzisiejszych czasach pojawi się jeszcze jakaś gwiazdy, która stworzy kolekcję/markę z przystępnymi cenami? – Nie sądzę, niestety ten sam trend panuje również w Polsce za ubrania od tzw. “it-girl” zapłacimy od 200 zł.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.