PRZYSTANEK TLEŃ – WEEKEND W BROWARZE

TLEŃ

Miło jest znaleźć się w miejscu, w którym zatrzymuje się czas. Przystanek Tleń przyciąga swoją pozytywną energią – to potwierdzone! Wypoczynek w tej niewielkiej wiosce to doskonałe rozwiązanie na weekend nie tylko dla par, lecz także dla rodzin z dziećmi. Miejsce to zachęca do odpoczynku o każdej porze roku. Pensjonat znajduje się w samym sercu województwa Kujawsko – Pomoskiego nad rzeką, pośród zielonych wzgórz, otoczony lasami. Bliskość z naturą to jeden z największych atutów tego miejsca. Rzadko to się zdarza, dlatego to podkreślam.

Przystanek Tleń to nie tylko pensjonat, lecz także lokalny browar. Właściciele zajmują się piwowarstwem od 2015 i są w tym naprawdę nieźli! Obecnie w ich ofercie znajdziecie, aż 15 różnych piw. Wszystkie z nich znajdziecie o tutaj: <klik>

Choć budynek jest zaskakująco niewielki mieści się w nim naprawdę sporo. Na piętrze znajduje się kilkanaście pokoi, każdy z nich nosi nazwę innego państwa. My spędzamy weekend w Wietnamie. W pokojach znajdziecie dodatki powiązane z danym państwem, w którym obecnie się znajdujecie. Restauracja oraz browar są na parterze, tuż obok wejścia. W sezonie letnim (tzn. od maja) istnieje dodatkowa możliwość wypożyczenia tam kajaków oraz rowerów. W pobliżu znajduje się kilka świetnych tras rowerowych, które prowadzą oczywiście przez pobliskie lasy. 

Istnieje możliwość wykupienia pakietu noclegu wraz z posiłkiem. Nie jest on jednak obowiązkowy. Jeżeli jesteście w Tleniu przejazdem warto zatrzymać się w Przystanku, dla samego jedzenia. Pyszne regionalne jedzenie, połączone z nowoczesną formą i estetyką z pewnością przypadnie Wam do gustu. Nie zapominajcie również o deserze – moim faworytem jest zdecydowanie szarlotka. Ciasto podawane oczywiście na ciepło w małym słoiczku wraz z kruszonką i dodatkami rozpływa się w ustach. 

Dodatkowe atrakcje: 

  • park linowy w Rulewie 
  • basen wraz z jacuzzi oraz sauny w pobliskim hotelu Evita

TLEŃ

kurtka – Ralph Lauren | sweter – Soyaconcept (Tissu) | spodnie – Soyaconcept (Tissu) | czapka – H&M | buty – Replay 

TLEŃ

TLEŃ

TLEŃ

TLEŃ

TLEŃ

zdjęcia – Grzesiu

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.