Powrót do lat 70. i 80. Kto za tym stoi i kim jest Ales­san­dro Michele?

Po przemyślanej i dokładnej selekcji, Alessandro Michele został wybrany do objęcia funkcji dyrektora kreatywnego Gucci, jego projekty są w pełni dostosowane do nowej, współczesnej wizji marki.”– powiedział w oświadczeniu prezes Gucci- Marco Bizzarri.


DSC_0065

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Odejście Frida Gian­nini ze stanowiska dyrektor kreatywnej włoskiego domu mody Gucci, wywołało w internecie lawinę komentarzy. Oczywiście szybko pojawiły się spekulacje, doniesienia kto w tak szybkim tempie przygotuje najnowszą kolekcję męską, która miała ukazać się niedługo po nieplanowanej rezygnacji Giannini. Udało się! Alessandro Michele współpracownik Giannini w krótkim czasie całkowicie zmienił wizerunek marki. Zaprojektowana przez niego torebka Dionysus w krótkim czasie stała się “it bag”,a on sam zaraża nas stylem lat 70. i 80. DSC_0044

Pomimo licznych zmian estetyka Gucci nadal kręci się wokół retro. W kampanii promującej królują dzwony, duże okulary oraz printy: kwiatowe i te przypominające figury geometryczne.

DSC_0076  DSC_0043

DSC_0112

DSC_0031

DSC_0085

koszula – H&M (Tissu) spodnie – H&M buty – Vintage okulary – Alexander McQueen torba – Chanel

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.