OOTD – SEE BLOGGERS

SEE BLOGGERS

See Bloggers to liczne spotkania oraz warsztaty dla twórców i infuencerów (tak, to nie to samo), które odbywają się corocznie w okresie letnim (zazwyczaj jest to czerwiec lub lipiec) i trwają dwa dni. Miałam okazję wziąć w nich udział po raz trzeci. W tym roku impreza miała miejsce w Łodzi, co było dla mnie sporym zaskoczeniem, ponieważ do tej pory event ten organizowany był w Gdyni. Jak co roku, z konferencji wróciłam zmotywowana, ze zdwojoną siłą do pracy. 

Kilka słów o mojej stylizacji…

Pierwszego dnia zdecydowałam się na długą sukienkę jednej z moich ulubionych skandynawskich marek. Prosta forma, delikatna stójka zapinana na zamek, gumka w pasie, przepiękne wykończenia przy ramionach – tak najprościej można opisać moją kreację. Do tego trampki na wysokiej podeszwie (bardzo wygodne), ze srebrnymi zdobieniami oraz nerka w stylu “boho” zamiast klasycznej torebki. Elegancko, ale wygodnie, bo właśnie komfort stał na pierwszym miejscu w wyborze tej niecodziennej stylizacji. 

SEE BLOGGERS

SEE BLOGGERS

SEE BLOGGERS

SEE BLOGGERS

SEE BLOGGERS

SEE BLOGGERS

sukienka – Tissu | nerka – Reserved | buty – Bonprix

photo. Ela

PS Już wkrótce ukaże się moja kolejna stylizacja, jeżeli jesteście ciekawe jak wyglądałam podczas drugiego dnia konferencji, koniecznie obserwujcie mój profil na Instagramie

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.