JUŻ WKRÓTCE KUPICIE ŚWIĄTECZNĄ KOLEKCJE IKEA

IKEA

Chodzi przede wszystkim o to, by dobrze się bawić i docenić ten wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi. 

Ikea rusza ze sprzedażą dekoracji oraz ozdób świątecznych. Ciekawe co szwedzka marka przygotowała dla swoich klientów w tym roku? Ja już nie mogę się doczekać, aby ozdobić nasze mieszkanie lampkami, drewnianymi dodatkami oraz lampionami. Chyba wszyscy kochamy świąteczny klimat. Już od dobrych kliku lat rozpoczyna się on w listopadzie i trwa niemalże do Sylwestra. 

IKEA

IKEA

Pragnienia i potrzeby w minimalistycznym wydaniu

Jaki jest motyw przewodni tegorocznej kolekcji? Podczas tworzenia projektanci skupili się na połączeniu pragnień oraz potrzeb swoich klientów, tworząc w ten sposób nie tylko zjawiskowe dekoracje i oświetlenie, ale również przybory i tekstylia przydatne w tym najgorętszym okresie. 

“VINTER” to minimalistyczny tytuł świątecznej kolekcji, w tym roku szwedzki gigant zrezygnował z przesytu na rzecz minimalistycznych dekoracji charakterystycznych dla Skandynawów oraz ich kultury. Jak marka interpretuje te wyjątkowe Święta spędzane w gronie najbliższych? 

IKEA

IKEA

Nie istnieją żadne sztywne zasady, jeśli chodzi o świąteczne dekoracje – mówi Bea Szenfeld, projektantka marki.

Zaprezentowane wnętrza robią wrażenie! W tym roku IKEA zdecydowała się na mocno nasycone odcienie butelkowej zieleni i burgundu. Ciemne kolory wnętrz przełamuje oświetlenia w nowoczesnej formie – lampiony oraz łańcuchy, które są niezastąpionym hitem marki już od kilku dobrych lat.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.